HomeCalendarKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

SteelSeries izbacuje novu QcK+ podlogu

Go down 
AutorPoruka
Spaga
VIP
VIP

KomentarNaslov komentara: SteelSeries izbacuje novu QcK+ podlogu   Sun 14 Jun 2009, 02:57

teelSeries u saradnji sa SK, na trziste izbacuje sasvim novu ali predobru podlogu.

Naime rijec je o QcK+ podlozi, sa fantasticnim izgledom i velikim beneficijama koja ova podloga moze da pruzi.

Od 2003 godine SteelSeries, poznata firma kompjuterske opreme je sponzor SK Gamingu, od koje obje strane imaju mnogo koristi.

SK QcK+ podloga je podloga super limitirane velicine te predstavlja novi design koji su stvori SK GAMING dizajneri.

Iako debela, QcK+ podloga je u stanju da ublazi trenje svih neravnih povrsina te tako daje jos vecu preciznost i trzaj igracima sa svojim misevima.

Za kraj, QcK+ podloga pojavit ce se tek sljedeceg ljeta ali evo sta sve sadrzi:

-Glatku koznu povrsinu
-Debela koza sprijecava trenje na neravnim povrsinama
-Stacionirana gumena baza
-XXL velicina
-Izuzetan mocan izgled podloge osmisljen od strane profesionalnih disajnera.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
expl0de
VIP
VIP

KomentarNaslov komentara: Re: SteelSeries izbacuje novu QcK+ podlogu   Mon 15 Jun 2009, 16:28

nice ^^

al ipak ovo je sad za mene kasno cekat toliko a znam da je vam u Klagenfurtu neam sanse dobit Sad

al ja sam kupio isto novu podlogu Razz

ps: koga zanima moja nova podloga je Razer Goliathus Speed Edition
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

SteelSeries izbacuje novu QcK+ podlogu
Na vrh 
Stranica 1/1